Fakultatīvo  un interešu izglītības grafiks
2019./2020. mācību gada 1.semestrī

Fakultatīvā/
indiv. nodarbība

Klase

Skolotājs

Telpa

Diena

Mācību stunda

Fakultatīvās nodarbības

Latviešu valoda

9. a

9. m

I.Plivča

128.

ceturtdiena

otrdiena

0.st.

0.st.

Latviešu valoda

9.b

V.Launaga

324.

pirmdiena

8.st.

Angļu valoda


9. m

Ie. Cauna

212.

pirmdiena

0.st.

Angļu valoda

9.m

S.Maderniece

122.

trešdiena

8.st.

Angļu valoda

9.a

9.b

A.Amstere -Zelgalve

113.

piektdiena

piektdiena

0.st.

8.st.

Angļu valoda

9. a

9.b

I.Ivanova

311.

trešdiena

ceturdiena

7.st.

0.st.

Krievu valoda

9. m

9. a

S. Anševica

112.

pirmdiena

0.st.

Krievu valoda

9.a

9.b

9.m

T.Prokofjeva

310.

pirmdiena

otrdiena

trešdiena

0.st.

0.st.

8.st.

Vācu  valoda

9. kl.

M.Gāle

303.

piektdiena

0.st.

Matemātika

9.m

Dz.Kancēviča

313.

pirmdiena

7.st.

Matemātika

9.b

L.Medaine

213.

trešdiena

8.st.

Matemātika

9.a

Ie. Dovāne

115.

piektdiena

8.st.

Latvijas vēsture

9. kl.

V.Pirvica

214.

otrdiena

8.st.

Skolēnu mācību uzņēmumi (SMU)

5.-12.kl

I.Bahmanis

25.

trešdiena

8.,9.st.

Skolēnu mācību uzņēmumi (SMU)

5.-12. kl.

I.    Skudra

314.

trešdiena

8.,9.st.

Kodu laboratorija

1. kl.

E.Kupčs

326.

trešdiena

7.,8.st.

Mājturība un tehnoloģijas

1.a

V.Glinska

24.

trešdiena

6.st.

Spēļu programmēšana

2. kl.

E.Kupčs

326.

piektdiena

7.st.

3 D projektēšana (pildspalvas)

1.kl.

E.Kupčs

326.

ceturtdiena

7.,8.st.

3D projektēšana un elektronika

5.m1, 5.m2

K.Antonevičs

318.

ceturtdiena

7.st.

Netradicionālā matemātika

8. m2

Dz. Ozola

114.

otrdiena

8.st.

Netradicionālā matemātika

5.m1

5.m2

L.Baltiņa

315.

pirmdiena

otrdiena

6.st.

7.st.

Netradicionālā matemātika

3.m1

R.Jurjāne

103.

trešdiena

6.st.

Netradicionālā matemātika

3.m2

2.m2

I.Šmite

302.

pirmdiena

otrdiena

6.st

6.st.

Netradicionālā matemātika

4.m1

7.m1, 7.m2

8.m1

A.Dunce

125.

ceturtdiena

otrdiena

pirmdiena

6.st.

7.st.

8.st.

Netradicionālā matemātika

4.m2

Ie.Dovāne

115.

trešdiena

7.st.

Matemātika

4.m3

6.m

9.m

Dz.Kancēviča

313.

ceturtdiena

trešdiena

pirmdiena

6.st.

0.st.

8.st.

Lasīšana

5.a

5.m1, 5.m2

A.Kalēja

bibliotēka

trešdiena

piektdiena

7.st.

7.st.

Sākumskolas koris

1.-3.kl.

M.Svitiņa

aktu zāle

pirmdiena

otrdiena

6.,7.st.

Koris

4.-5.kl.

M.Svitiņa

aktu zāle

ceturdiena

6.,7.,8.st.

Pamatskolas koris

6.-9.kl.

A.Damlica-Ķere

120.

pirmdiena

7.,8.st.

Ansamblis

6.-9.kl.

A.Damlica-Ķere

120.

otrdiena

7.,8.st.

Vokālas nodarbības

6.-9.kl.

A.Damlica-Ķere

120.

trešdiena

7.,8.st.

Sporto visa klase

2.m1

I.Rutka

sporta zāle

pirmdiena

trešdiena

5.st.

6.st.

Sporto visa klase (peldētapmācība)

2.m1

A.Ozoliņa

baseins

piektdiena

1.st.

Sporto visa klase
(peldētapmācība)

2.m1

A.Paegle

baseins

piektdiena

1.st.

Volejbols

9. -12 kl.

Z. Auziņa

sporta zāle

piektdiena

8.,9.st.

Individuālās nodarbības

Iekārtu datorprojektāšanas pamati

10.i

O.Vronskis

318.

piektdiena

8.,9.st.

Ievads inženierzinātnēs

10.i

I.Grīnfelde

VBF

pirmdiena

pl.15.10

Latviešu valoda

12.i

I.Ulmane

232.

ceturtdiena

0.st.

Fizika

12.i

A.Lukjančikovs

228.

pirmdiena

8.st.

Angļu valoda

12.i

S.Maderniece

122.

piektdiena

8.st.

Angļu valoda

12.i

S.Živjuka

305.

piektdiena

8.st.

Krievu valoda

12.i

S.Anševica

112.

trešdiena

0.st.

Matemātika

12.i

Dz.Ozola

114.

piektdiena

0.st.

Bioloģija

12.i

D.Birkenbauma

328.

otrdiena

8.st.

Ķīmija

12.i

V.Miglāne

222.

pirmdiena

8.st.

Kultoroloģija

12.i

A.Leite-Straume

231.

trešdiena

8.st.

Latvijas un pasaules vēsture

12.i

J.Ķusis

315.

pirmdiena

0.st.

Interešu izglītība

Vizuālās mākslas studija

1.-3. kl.

V. Erdmane

204.

pirmdiena

7.,8.st.

Vizuālās mākslas studijaPalete

4.-12. kl

S. Romanova

205.

ceturtdiena

piektdiena

6.,7.st.

6.st.

Teātra studija

7.-12. kl.

A.Leite-Straume

aktu zāle

trešdiena

piektdiena

9.-12.st.

8.-11.st.

Vokālas nodarbības

10.-12.kl.

K.Krusts

aktu zāle

trešdiena

piektdiena

0., 9.,10.st.

0.,9.st.

Kustību un dejas pamati

1.-2. kl.

3.-4.kl.

S. Kuriga

aktu zāle

trešdiena

piektdiena

6.,7.st.

6.,7.st.

Futbols

7.-12.kl.

Z.Auziņa

sporta zāle

trešdiena

8.,9.st.

Florbols

 7.-12. kl.

S. Lorence

sporta zāle

pirmdiena

7.,8.st.

Sporta spēļu pamati

2..3.kl

4.kl.

R.Liniņš

sporta zāle

otrdiena

ceturtdiena

6.st.

6.,7.st.

Sporta spēļu pamati

5.-6.kl.

Z.Auziņa

sporta zāle

trešdiena

piektdiena

6.st.

7.st.

Sporta spēļu pamati

1m2; 2.m1

S.Lorence

sporta zāle

pirmdiena

6.st.

Sporta spēļu pamati

7. kl.

I. Rutka

sporta zāle

otrdiena

8.st.

CNC manuālā programmēšana/

Metināšana

10.-12.kl.

D.Brūvere

mašīnbūve

ceturtdiena

otrdiena

trešdiena

pl.15.10

pl.15.40

pl.15.10

Robotika

7.-12. kl.

I.Bahmanis

326./126.

piektdiena

8.,9.,10.st.

Kokapstrāde

5.-12 .kl.

I.Bahmanis

25.

pirmdiena

7.,8.,9.st.

Psihoģija skolēniem

7.-12. kl.

L.Soldatenoka

304.

pirmdiena

8.,9.,10.st.

Jaunie žurnālisti

9.-12. kl.

V.Hermane

bibliotēka

ceturtdiena

8.,9.,10.st.